کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري مجبور هستيد كه تعدادی تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي از همين گونه كيف‌ها كه مجموعه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف مدل 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مناسب بردارند. اين كيف كه قد بلندي داراست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما بدون تا تناول کردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را دسته بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و جامه و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي از عملکرد و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. مدل چرم به كار رقته در اين كيف بیش تر از نوع چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد گوناگون و متفاوتي شکل مي‌گيرد كه بیش تر از پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیش تر از چرم اسم برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیش تر از تولید ها چرمي و بیش تر از توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. درون اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. نصیب بيروني به‌صورت ساده و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي حفظ بیش تر از محصول ها چرمي بايد ذكر شود خوب تر میباشد با واكس‌هاي تهيه شده از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی میتواند تاثیرگذار باشد. اگر از لحاظ ظاهری گزینه پسند شما باشد، کیفیت آن بایستی گزینه ارزیابی قرار گیرد. برند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ساخت اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در محصولات خود بیش تر از چرم ارگانیک منفعت می‌برد. به این ترتیب خیالتان بیشتراز کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به شکل طولانی بازه زمانی همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول گونه (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر است و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی بیش تر از جور گاوی با طرح کروکو دارد و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا این که بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس طراحی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش است و اما گم نکردن و مدام در دسترس بودن آن ها مسئله‌ی واجب محسوب می‌شود. به این ترتیب قرار تصاحب کردن هر کدام بیشتراز کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر خیر و خوبی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در لحاظ گرفته شده است. یک‌سری محفظه نیز برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متعدد تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم می‌تواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع گوناگون محصولات چرمي بیشتراز قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب شده تا تولید ها ساخته‌شده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي جزو پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام گزینه فایده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي بیش تر از اين محصول ها زده‌اند. «كيف پول مثالين مدل نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي بیشتراز يك كيف پول مردانه بوده كه به وسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه نیز بصورت دو لت و نیز سه لت قابل فایده است. چرم طبيعي استفاده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در نظر داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آن‌ها را شست و خوبتر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي اختصاصی چرم طبيعي فایده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا‌هستند و به تناسب پوشش، رنگ آنها دوچندان تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یک کدام از بیش تر از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بسیاری دارد. کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با جور «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیشتراز پباده سازی ساده‌ای برخوردار می باشد و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، بیش تر از طرح ساده چرم فایده شده و مارک شهر چرم آن را به چهره کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای مایحتاج شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارااست که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا نیکی باز بینی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو ملازم مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آنها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارای فضای قابل‌توجهی برای حفظ از کارت ویزیت و اسکناس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
سایت کیف لپ تاپ کیف پول کتی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. پباده سازی گونه LWS51-1 بسیار ساده و شکیل بوده که همین فرمان سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی بسیار کاربردی که دربرگیرنده سه لت جادار می‌باشد یک لت میانی دارای یکسری جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به سناریو می‌گذارد . لتی که مشتمل بر دکمه کلیدی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می شود دارای یک تلق شیشه‌ای در قسمت داخلی هست که میتواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس استفاده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت گوناگون و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم جور LWS51-1» بسیار جادار بوده که می‌توانید هر آنچه گزینه ما یحتاج شما وجود دارد را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. تولیدات سابق چرم از جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این جور چرم بیش تر از مدل دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش سبب شده تا طرح خویش را بهتر نشان دهد. پباده سازی بسیار کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از از لت‌هاست که مثل کتاب یا دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یک کدام از از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم گونه LWS47-1» دوچندان بی آلایش و شکیل بوده و درعین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست هم موجود است و بیشتراز این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیشتراز محصول ها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه تولیدات چرم کار می‌کند. جهت محافظت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

کیف پول درسا جور 6431 از گونه کتی می باشد و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل مراقبت کارت اعتباری، 2 محل محافظت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در نظر گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی می‌باشد و کاربر میتواند تمام کارت‌های مورد مایحتاج خویش را به سادگی در آن جای دهد. ولی سه محفظه هم برای قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. در تولید نوع 6431 بیشتراز چرم ارگانیک گاوی استفاده شده که علاوه بر تداوم زیاد، زیبایی خاصی دارد و دوچندان شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای می‌باشد که می‌توان از آن به عنوان کیف دستی هم به کار گیری کرد. همچنین با اعتنا به این ابعاد می‌توان مدل 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم استفاده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو میباشد که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همچنین مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات خرقه رسمي مي‌پوشند مطلوب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می‌باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي استفاده شده است. باطن كيف يك آلبوم وسیع و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و از معدود كيف‌هايي است كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و از بهترين گونه چرم، آستر و نخ در توليد آن فایده شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با فایده بیشتراز گياه دباغي شده است و هيچ گونه مواد شيميايي در آن استفاده نشده هست كه همين دستور بیشتراز بروز حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول یاری می کند که پول‌ها را راحت و ایمن حمل نمائید و همینطور به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول گونه «122142-3» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول دلخواه برای خانم‌هاست. این کیف بیش تر از انواع کتی و به ارتفاع 19.5، پهنا 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن از چرم قهوه‌ای‌رنگ و بیش تر از جور چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیشتراز آن محلی برای مراقبت عکس وجود داراست که سه عدد عکس 3×4 را در خویش جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای حفظ اسکناس به صورت صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف به وسیله یک دکمه به شکل پنهان بسته می‌شود. چرم شهر با فایده بیش تر از چرم طبیعی سعی کرده که تولید ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به گونه طبيعي آن، منجر شده تا اين محصول ها مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به استفاده از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جذاب و منحصر به فرد به‌فردي میباشد كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، داراست و براي کلیه ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر محصول ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مثل پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و بوسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران برنا مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن فایده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی فراوان کاربردی «کيف پول سابق چرم دسته LWS47-3» مشتمل بر دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از بیش تر از لت‌هاست، مانند کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از از لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگ�